Daha fazla bilgi için @MILCLICKS adresini ziyaret edin ve @UNESCO ile geliştirilen ‘Twitter ile Eğitim & Öğretim’ kılavuzumuzu buradan indirebilirsiniz. 👇#PaylaşmadanÖnceDüşün #milclicks

 21  11  3

Replies

@ugiyuci1 Profile picture hbrtkp

@ugiyuci1

 8 months ago

@TwitterTurkiye @MILCLICKS @UNESCO Hesabımı askıya alma sebebiniz nedir acaba hesap silindikten sonramı alabileceğiz ( @ugiyuci )hesabımı lütfen geri verin emek harcadık bunun için

 0  0  0
@emrahtuncovski Profile picture emrah

@emrahtuncovski

 8 months ago
 0  0  0
@vikadese_ Profile picture Rain 𓂀 🌻

@vikadese_

 8 months ago

@melankolikhesap @TwitterTurkiye @MILCLICKS @UNESCO Evden çalışmaya geçtikleri için bildirimlere geri dönmekte zorlaniyorlarmis. Benim hesabimi dondurdular 30 gun boyunca hiçbir geri donus yapmadiklari icin sildiler özür dileriz yoğunuz diyerekten.

 0  0  0

Okuldaki çeşitli konularda, öğrenciler kendilerini ifade edebilir, yeni bilgiler arayabilir ve Twitter'daki küresel bilgi ve iletişim topluluğunda aktif olabilirler.

 9  2  3

Twitter, yeni bilgi becerilerini göstermek için öğrenme ortamlarında kullanılabilir, aynı zamanda öğrenenler platformu kullanırken bir sorgulama tutumu geliştirmeye teşvik edilmelidir.

 25  5  8

Öğrenciler, paylaştıkları veya Retweet ettikleri içerik hakkında eleştirel düşünmeye teşvik edilmelidir. Öğrenme oturumları, öğrencilerdeki önyargıları araştırmak veya çeşitli hashtag'ler ve hesaplar ile bulunan seçili içerikteki önyargılar üzerine düşünmek için tasarlanabilir.

 9  1  3

Benzersiz açık bir platform olan Twitter, herkes için bir iletişim aracına erişimi sağlıyor ve bu da geleneksel medya platformları için daha zorlu.

 7  1  2

Twitter neler olduğu ve insanların neler konuştuğuyla ilgilidir. Twitter, günlük konuşmalar için bir platformdur ve bilgi ve haber paylaşımı için ya da sosyal aktivizm, özgür ifade ve araştırma için bir platform olarak kullanılabilir.

 7  1  3

Medya ve bilgi okuryazarlığı artık her zamankinden daha önemli: güvenilir kaynakları belirlemek ve iyi bir medya değerlendirmesi yapabilmek için. @UNESCO medya ve bilgi okuryazarlığının modern yaşam için çok önemli bir beceri olmasının nedenlerini sıraladı. #PaylaşmadanÖnceDüşün

 61  40  14

@adrienneelrod apparently you're to commend -- you and your team did an EXCELLENT job of the #CelebratingAmerica concert. Thank's for bringing that to us. Every inch of this helps us heal -- you're part of that. God Bless America. :)

 1  0  0

#CelebratingAmerica
I am sending you 1π! Pi is a new digital currency developed by Stanford PhDs, with over 10 million members worldwide. To claim your Pi, follow this link and use my username (K3nn3th1989) as your invitation code.

 0  0  0

¡Al final Lady Gaga y Katy Perry ganaron! 🥰
#CelebratingAmerica

 0  0  0  Download

A-listers like #Springsteen, #KatyPerry, and many more made a valiant effort to keep up the energy at the mostly virtual, pre-produced show dubbed " #CelebratingAmerica."

Read more:

 0  0  0

I thought EDC fireworks shows were the best. This puts them to shame #CelebratingAmerica

 0  0  0

@adrienneelrod @stefcutter @POTUS @VP Thank you for an inspirational concert #CelebratingAmerica featuring awesome artists, spectacular fireworks and ordinary Americans doing extraordinary things! Hope. Love. Peace. 🎤👩🏼‍🏫🎆🏛️🇺🇸❤️☮️

 0  0  0