Benzersiz açık bir platform olan Twitter, herkes için bir iletişim aracına erişimi sağlıyor ve bu da geleneksel medya platformları için daha zorlu.

Benzersiz açık bir platform olan Twitter, herkes için bir iletişim aracına erişimi sağlıyor ve bu da geleneksel medya platformları için daha zorlu.

 7  1  2  Download

Replies

Daha fazla bilgi için @MILCLICKS adresini ziyaret edin ve @UNESCO ile geliştirilen ‘Twitter ile Eğitim & Öğretim’ kılavuzumuzu buradan indirebilirsiniz. 👇#PaylaşmadanÖnceDüşün #milclicks

 21  11  3

Okuldaki çeşitli konularda, öğrenciler kendilerini ifade edebilir, yeni bilgiler arayabilir ve Twitter'daki küresel bilgi ve iletişim topluluğunda aktif olabilirler.

 9  2  3

Twitter, yeni bilgi becerilerini göstermek için öğrenme ortamlarında kullanılabilir, aynı zamanda öğrenenler platformu kullanırken bir sorgulama tutumu geliştirmeye teşvik edilmelidir.

 25  5  8

Öğrenciler, paylaştıkları veya Retweet ettikleri içerik hakkında eleştirel düşünmeye teşvik edilmelidir. Öğrenme oturumları, öğrencilerdeki önyargıları araştırmak veya çeşitli hashtag'ler ve hesaplar ile bulunan seçili içerikteki önyargılar üzerine düşünmek için tasarlanabilir.

 9  1  3

Twitter neler olduğu ve insanların neler konuştuğuyla ilgilidir. Twitter, günlük konuşmalar için bir platformdur ve bilgi ve haber paylaşımı için ya da sosyal aktivizm, özgür ifade ve araştırma için bir platform olarak kullanılabilir.

 7  1  3

Medya ve bilgi okuryazarlığı artık her zamankinden daha önemli: güvenilir kaynakları belirlemek ve iyi bir medya değerlendirmesi yapabilmek için. @UNESCO medya ve bilgi okuryazarlığının modern yaşam için çok önemli bir beceri olmasının nedenlerini sıraladı. #PaylaşmadanÖnceDüşün

 61  40  14

@BakerseeBakerdo Whitney Rose is the sleeper hit of #RHOSLC

 0  0  0

Is Lisa seriously driving that slow #RHOSLC

 0  0  0  Download

Why is Lisa the way that she is? I would actually like an explanation. #RHOSLC

 1  0  0  Download

Wait.... #RHOSLC came on tonight?! I guess the DVR has another job to do

 0  0  0

Lmao!!!! I fkn love @whitneywildrose

@LisaBarlow7 is such a stick in the mud!

@whitneywildrose Don’t let that mean girl shit bother you bby girl! 💕😘 #RHOSLC ❄️

 1  0  0  Download

I am not a fan of Lisa #RHOSLC

 1  0  0

Coach shah is my new favorite husband #rhoslc

 1  0  0

Mary and her step-grandhusband #RHOSLC

 0  0  0  Download